Kaip išsirinkti tinkamą plaukų spalvą?

Tokių straipsnių daugybė? Gal ir taip, bet retai kas žino (ar ta informacija sėkmingai naudojasi), todėl kartojimas šiuo atveju yra žinių tėvas. Ar kažkaip panašiai 🙂

Suprantame, kad plaukų spalva, lygiai taip pat kaip ir makiažas, gali išryškinti veido bruožus, pabrėžti akių gyvybingumą ar odos toną. Rūpestingai parinkta spalva gali visiškai pakeisti jūsų išvaizdą. Kaip ir darantis makiažą, reikia pasirinkti tinkamą atspalvį.

Jei jūsų oda išblyškusi ir esate šviesiaplaukė, rinkitės šviesius atspalvius: nuo pelenų spalvos iki platininės. Nepatartina naudoti intensyviai auksinės spalvos, nes ji netiks prie jūsų odos tono. Spalvos paryškinimui pasirinkite šiltai rudus atspalvius, kad sukurtumėte tinkamą kontrastą.

Jei jūsų oda rausvo atspalvio ir esate tamsi blondinė arba turite šviesiai rudus plaukus, rinkitės šiltai rudus bei varinius atspalvius. Venkite šviesiai rudų tonų, nes jie jus blyškins.

Jei jūsų oda gelsvai žalia ir esate tamsiaplaukė, tinkamiausi jums bus raudonmedžio, šokolado ir slyvos atspalviai. Venkite auksiniai varinių bei oranžinių spalvų, kurios netinka jūsų odos tonui. Taip pat atsargiai rinkitės platininius atspalvius, nes jūsų veidas gali atrodyti nuobodus ir pilkas.

Jei jūsų oda išblyškusi ir strazdanota, pabandykite rusvus, auksinius ir varinius atspalvius, bet venkite tamsesnių spalvų. Raudoni tonai pagyvins jūsų odą.

Jei norite, kad jūsų plaukai atrodytų ryškūs ir spindintys, reikia juos tinkamai prižiūrėti naudojant plaukų spalvą tausojančias priemones. Tada jūsų spalva ilgiau išliks ryški.

plaukų spalvos

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s